Verlichtingssterkte over het netvlies van oog

Medical technology Optics
Fotonica nr. 3, 1987 by A.C. Kooijman 27 April 2006

Om de lichtverdeling over het netvlies van het menselijk oog te bepalen bij het gebruik van een lichtbron die het hele gezichtsveld vult, zijn berekeningen aan een theoretisch oogmodel uitgevoerd en zijn er metingen aan ogen van mesen en konijnen gedaan. Het blijkt dat bij de mens de verlichtingssterkte van het netvlies minder dan 50 afneemt van het centrum naar een excentriciteit van 80 graden.


References

Lunch lecture April hosted by…

The title is: How to deal with eddy current dampers:

Read more
Microcredentials: macro-effect for professionals

This month, the first microcredentials have been awarded to the participants who successfully took part 1 of the course ‘Mechatronics System Design’ by Mechatronics Academy in cooperation with their partner High Tech Institute.

Read more
Gas Bearing workshop 2025

For 10 years the Gas Bearing Workshop has been the most specific forum for the gas bearing community in the western world.

Read more