Klantgerichte precisie in miniatuurkogellagers

Mechanics Precision-technology
Mikroniek 1-2002 by F. Zuurveen 27 April 2006

Kogeltjes met een diameter van 0,6 mm. Dat zijn de kleinste kogels die kogellagerfabrikant GRW in een kogellager van speldenknopformaat kan monteren. Zulke lagers kunnen alleen hun werk doen als het fabricageproces van begin tot eind doordrenkt is van superprecisie en kwaliteitscontrole. Een groot deel van de kogellagers die GRW maakt is bedoeld voor een toepassing waarin een standaard ‘off-the-shelf’-lager niet aan voldoet.


References

Professional education program (Microcredentials)

The aim of the DSPE professional education program is to equip professionals with the specialized knowledge, skills, and competencies needed to design and realize innovative (high tech) systems.

Read more
Techcafé met als thema Manufacturability

Dé plek om ongedwongen nieuwe contacten op te doen én onder het genot van een borrel en bitterbal te sparren over tech onderwerpen.

Read more
Marriage of opto-mechatronics and electron…

This year’s DSPE Opto-Mechatronics Symposium attracted some 100 participants from academia and industry, all of whom seized the opportunity for networking, meeting technical peers, and visiting an interesting small-scale exhibition.

Read more